Новини

Hi-Spec оновив систему керування розкидача гною Xcel 1250

6 Червня 2017 50

Розкидач добрив H-Spec XCel 1250
Розкидач добрив H-Spec XCel 1250
flickr.com

Виробник Hi-Spec Engineering оновив систему керування і моніторингу швидкості роботи розкидача гною Xcel 1250, що дозволить користувачам виконувати рекомендації інструкцій RB209, особливо при роботах в зонах, вільних від застосування нітратів (NVZ). Про це повідомляє wnif.co.uk.

Розкидач Xcel 1250 унікальний тим, що він використовує систему ланцюгів і ціпів для досягнення хорошого розмішування маси, що потім розкидається за допомогою пари дисків, що обертаються. Розкидач Xcel 1250 може вмістити 12 тонн добрив, з висотою завантаження всього 2,5 м.

Для точного відстежування норм розкидання, Xcel 1250 тепер може бути оснащений сумісною системою управління для розкидачів Isobus RDS ISOCAN Apollo. Необхідна швидкість програми встановлюється і підтримується за допомогою терміналу з кольоровим сенсорним екраном ISOCAN Apollo, який також дозволяє зберегти, експортувати і обробляти отримані дані.

Крім контролю швидкості розкидання, система постійно контролює і коригує масу гною, що подається на диски розкидача. Таким чином зберігається стала норма внесення незалежно від швидкості руху.

Система Apollo також сумісна зі сторонніми системами точного землеробства для того, щоб працювати зі змінною швидкістю та керувати роботою розкидача на поворотах.

Для тих, кому потрібен лише контроль витрати гною, Hi-Spec пропонує систему зважування Digi-Star GT400. Індикатор маси дозволяє користувачеві контролювати витрату речовини, так що загальні дані для кожного поля можуть бути швидко і легко записані.

Також для Xcel 1250 пропонується амортизоване дишло для більшого комфорту оператора.Радимо почитати