Новини

В Україні презентували сівалку точного висіву Great Plains Spartan 607-II

5 Червня 2017 170

Сівалка точно висіву Great Plains Spartan 607-II
Сівалка точно висіву Great Plains Spartan 607-II
greatplainsmfg.co.uk

Компанія GreatPlains 1 червня під час семінару для керівництва дилерів та партнерів презентувала в Україні спеціально адаптовану для європейського ринку пневматичну сівалку Great Plains Spartan 607-II. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Great Plains 1 червня провела семінар та ознайомила своїх партнерів в Україні з роботою та особливостями новинки — спеціально розробленої для європейського ринку пневматичної сівалки Spartan 607-ІІ.

Серед відмінностей сівалки — по-новому розміщена система подачі повітря зі збільшеною ефективністю. Секції рами сівалки можуть зміщуватись на 15 градусів в поздовжньому напрямку та на +15..-10 градусів в поперечному напрямку.

Висівні секції притискаються швидкознімними вантажами з зусиллям до 250 кг на рядок. Калібрування висівних секцій та очищення бункера здійснюється за допомогою кнопок в задній частині сівалки. Ширина міжряддя налаштовується на 125 або 167 мм.

Сівалка Spartan 607-ІІ доступна в комплектації із бункером на 5280 літрів тільки для насіння, або з двома бункерами на 2885 літрів для насіння та мінеральних добрив. Також можна замовити сівалку із опцією одночасного внесення рідких добрив. Гідропривід з безступінчастою коробкою передач входить в стандартну комплектацію. Як опція доступний варіатор, що дозволяє змінювати норму висіву із кабіни трактора.

Програма DrillCommand, що використовується для сівалок Great Plains, дозволяє регулювати, відстежувати і налаштовувати сівалку і всі її компоненти таким чином, щоб забезпечити більш швидкий запуск, зупинку / відновлення роботи, а також зупинку.

Засоби діагностики допомагають користувачеві виявляти і усувати несправності сівалки з кабіни трактора. Система DrillCommand також пропонує великий вибір можливостей, включаючи різноманітні параметри конфігурацій, точне управління змінним бункером і роботу з різними типами насіння. 

В стандартній комплектації бункер 607-ї сівалки обладнаний 4-ма виходами. Сівалка Spartan може висівати рапс з нормою від 1,2 кг на гектар, а пшеницю до 360 кг на гектар або вносити мінеральні добрива із нормою до 355 кг на гектар. 

В робочому стані сівалка має захват 6 метрів, в транспортному 3 метри ширини і 4 метри у висоту. Задні транспортні колеса тепер оснащені очищувачами від бруду та розміщені ширше, в одній колії з колесами трактора та оснащені гальмами. Радимо почитати