Новини

DroneUA збільшує обсяги безпілотних послуг в сільському господарстві до 3,1 млн га

5 Червня 2017 89

Безпілотник DJI Agras MG-1 здійснює точкове обприскування рослин
Безпілотник DJI Agras MG-1 здійснює точкове обприскування рослин
spacecitydrones.com

Компанія DroneUA, український розробник та інтегратор рішень на базі безпілотної техніки, повідомила про залучення іноземних інвестицій для збільшення земельного банку, що обслуговується безпілотниками, до 3,1 млн га. Про це повідомляє прес-служба компанії.

DroneUA та група інвесторів з Великої Британії, Польщі та Молдови, що представлені компанією «Студія Аграрних Систем», повідомили про створення спільного підприємства DroneUA Agroservice, що буде надавати послуги аерофотозйомки посівів, розрахунок рівня вегетації, біохімічний аналіз рослин, аналіз ґрунтів та інші послуги безпілотної авіації. Послуги надаватимуться переважно на умовах підписки.

За підсумками угоди, земельний банк, де використовуються послуги DroneUA Agroservice, збільшився більш ніж на 30% — до 3.1 млн га. При цьому 270 тиc. га обслуговуються на умовах регулярного моніторингу. Безпілотники виконують обльоти полів з періодичністю в 2 тижні. На нових площах в 2017 році буде здійснено понад 30 000 вильотів.

Згідно планів розвитку, до кінця 2018 року штат компанії зросте до 200 осіб і відкриються представництва в Одесі, Кропивницькому, Сумах. Також на 2018 рік DroneUA Agroservice запланувала збільшення охвату земельного банку в Україні до 5,5 млн га та вихід на зовнішні ринки.

На сьогодні компанія має власний дослідницький центр в Черкаській області з 1477 га земельного банку та близько 30% прибутку інвестує в розробку та впровадження нових технологій.

Нагадаємо, на «Агро-2017» 7-10 червня в Києві відбудеться майстер-клас DroneDay Agro від компанії DJI з практичними прикладами застосування дронів в агропромисловому комплексі.Радимо почитати