Новини

Прес-підбирач Pottinger Impress дебютував у Великій Британії

2 Червня 2017 60

Рулонний прес-підбирач Pöttinger Impress 155V
Рулонний прес-підбирач Pöttinger Impress 155V
poettinger.at

У Великій Британії на виставці Grassland&Muck була презентована  лінійка рулонних прес-підбирачів Pöttinger Impress. Прес-підбирачі розроблені Pöttinger самостійно та випускатимуться на автрійському заводі компанії. Про це повідомляє fwi.co.uk.

Нова лінійка прес-підбирачів Pöttinger Impress налічує три моделі — одна машина з фіксованою пресувальною камерою 1,25 м і дві моделі зі змінною пресувальною камерою, одна з яких комплектуватиметься обгортувачем. Всі прес-підбирачі доступні у комплектаціях Master та Pro. Комплектація Master простіша, вона передбачає наявність подрібнювача з 16 ножами та простого блоку управління в кабіні. Версія Pro має систему подрібнення Flexcut з 32 ножами, гідравліку з датчиком навантаження та повний контроль Isobus.

За словами виробника, в комплектації з 32 ножами досягається найменша серед аналогів довжина різання, до 34 мм. Також прес-підбирачі можуть оснащуватись новою роторною системою подачі матеріалу Liftup, за якою матеріал подається до пресувальної камери не традиційно під ротором, а над ним. Це забезпечує більш плавну подачу матеріалу до пресувальної камери.

Нагадаємо, з 2014 року Pöttinger пропонував прес-підбирачі Gallignani під власним брендом і лише зараз випустив самостійну розробку.Радимо почитати