Новини

Трактор Valtra N174 Direct став зіркою фільму про супергероїв

2 Червня 2017 74

Трактор Valtra N174 Direct
Трактор Valtra N174 Direct
valtra.com

Модель трактора Valtra N174 Direct було зроблено спеціально для нового фінського фільму про супергероя Рендела. Про це повідомляє офіційний сайт компанії.

«Рендел» — фінський фільм 2017 року про супергероя, що наодинці бореться проти кримінальної організації, презентація якого відбудеться на Каннському кінофестиваліі.

Партнером фільму виступив фінський виробник тракторів Valtra. Головний герой здійснить подорож від заводських воріт Valtra до червоної доріжки фестивалю на тракторі Valtra N174 Direct, виконаному на індивідуальне замовлення. Трактор був виготовлений на студії Valtra Unlimited в єдиному екземплярі спеціально для фільму. Відстань від заводу Valtra до кінофестивалю №1 у світі становить близько 3 тис. км.

Трактори Valtra серії N неодноразово ставали призерами конкурсів, зокрема у 2016 році отримали нагороду «Golden Tractor for Design», а також нагороду «Трактор року 2016». Щороку Valtra виготовляє 24000 індивідуальних тракторів на своїх заводах у Фінляндії та Бразилії.Радимо почитати