Новини

Kverneland оснастив ISOBUS 15-метрові роторні граблі 97150C

1 Червня 2017 51

4-роторні граблі Kverneland 97150C
4-роторні граблі Kverneland 97150C
agrimachinerynews.com

Спеціалісти Kverneland оснастили флагманську модель 15-метрових граблів 97150C, з автоматичним управлінням та контролем секцій, блоком керування, що сумісний з ISOBUS. Про це повідомляє fwi.co.uk.

Завдяки блоку керування з ISOBUS управління граблями Kverneland 97150C здійснюється майже повністю автоматично. Після того, як поле було позначено на карті, машина знає, де знаходиться поворотна смуга і сама за необхідності підіймає та опускає секції граблів. Також, коли оператор заїжджатиме на вузьку ділянку, то граблі автоматично регулюватимуть ширину захвату.

Завдяки гідроприводу на шарнірах передньої секції, передні ротори можна вимкнути, без зупинки трактора. Тобто, захват агрегату може варіюватися від 15 м до 9,8 м, коли всі ротори знаходяться на землі. Якщо передні ротори підняті, то ширина може бути зменшена до 9 м.

Граблини на всіх роторах також обертаються на 360 градусів, що запобігає їхньому застряганню та протягуванню під час виконання маневрів. Для того, щоб така велика машина могла проходити через вузькі ворота, вона має поворотну вісь, якою оператор може керувати з монітору в кабіні трактора.

Kverneland 97150C  можуть працювати на швидкості до 14 км/год., вимоги по потужності трактора — 100 к.с.Радимо почитати