Новини

Veenhuis на Grassland & Muck продемонстрував потужний причіпний інжектор Rotomax

1 Червня 2017 42

Причіпний інжектор Veenhuis Rotomax
Причіпний інжектор Veenhuis Rotomax
agrifoto.nl

Одним з найбільших та незвичайних експонатів виставки Grassland & Muck став причіпний інжектор з вбудованим шлангом Veenhuis Rotomax. Про це повідомляє profi.com.

Rotomax — причіпний інжектор рідких добрив та суспензій, що отримує робочу суміш з стаціонарного бункера за допомогою гнучкого шлангу, який розмотується по полю рухомою штангою. Завдяки цьому зменшується зношування 125-міліметрової труби та вимоги до потужності трактора. Система агрегатується трактором від 150 к.с. при робочому захваті 12 метрів. Також з Rotomax не потрібно збирати та підготовлювати систему труб подачі суспензії.

Rotomax вже використовується для утилізації відходів біогазових установок. При цьому машина може внести 1200-1500 м3 розчину за продуктивності насосу 200 м3/год і швидкості руху агрегату 10-12 км/год.

Ціна нового Veenhuis Rotomax становить 250 тис. євро, але виробник пропонує і вживані агрегати. Поки що Rotomax оснащується дисковими інжекторами, але компанія розробляє хвилястий інжектор для просапних культур, наприклад кукурудзи або цукрового буряка. Радимо почитати