Новини

Trimble купує німецького виробника систем для точного землеробства

31 Травня 2017 59

Захищений кишеньковий комп'ютер Trimble Ranger 3
Захищений кишеньковий комп'ютер Trimble Ranger 3
fondriest.com

Виробник систем навігації та лазерних далекомірів Trimble повідомив про підписання угоди про придбання приватної німецької компанії Müller-Elektronik, котра спеціалізується на товарах для точного землеробства та управління обладнанням. Про це повідомляє agweb.com.

За словами старшого віце-президента Trimble Дерріла Метьюса, Müller-Elektronik займається розробкою, виробництвом та продажем електронних блоків управління та програмного забезпечення, яке дозволяє здійснювати контроль обладнання для тракторів, комбайнів, обприскувачів та іншої сільськогосподарської техніки. Müller також відіграла важливу роль у розробці протоколу передачі даних ISOBUS — створенні єдиного уніфікованого терміналу для управління обладанням та машинами різних виробників.

«Об'єднання зусиль Trimble та Müller сприятиме створенню нових аграрних інновацій, реалізація яких до цього була неможливою. Рішення з ISOBUS, які пропонує компанія Müller, вже сумісні зі значною кількістю виробників обладнання. Ці можливості, а також компетенція Trimble дозволять збільшити нашу присутність на зростаючому ринку для обладнання зі змінною швидкістю роботи» — коментує віце-президент компанії Trimble.

Угода має стандартні умови закриття, її планують завершити в третьому кварталі 2017 року, фінансова сторона угоди не розголошується.Радимо почитати