Новини

Claas надав 14 днів безкоштовного доступу до розширеного пакету Telematics Professional

30 Травня 2017 73

Дисплей системи моніторингу Claas Telematics
Дисплей системи моніторингу Claas Telematics
Claas

Для того, щоб клієнти компанії змогли ознайомитись з всіма функціональними особливостями системи Claas Telematics, компанія Claas запропонувала 14 днів безкоштовного доступу до пакету Telematics Professional. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Двотижневе тестування повного пакету послуг Claas Telematics Professional дозволить клієнтам випробувати реальні переваги системи та визначитись стосовно доцільності використання системи на постійній основі.

Система Claas Telematics пропонується в трьох пакетах: Basic, Advanced і Professional, що відрізняються функціональністю та ціною.

Найпростіша Telematics Basic надає найбільш важливу інформацію про координати машини і її робочий стан, а також відображає ці дані в додатку Telematics. Крім того, пакет включає  всі функції сервісної підтримки. Цей пакет орієнтований на користувачів, яким достатньо відслідковувати координати техніки на полі та інтеграції отриманої інформації в хостинги Wialon i ANT. Також пакет підходить тим, хто прагне покращити обслуговування парку техніки.

Telematics Advanced крім даних про координати та робочий стан відображає додаткові ключові розрахункові показники роботи машин. Цей пакет призначений для інтенсивного моніторингу роботи техніки, а також оптимізації робочих процесів. В пакеті доступний весь функціонал додатка Telematics.

Telematics Professional пропонує необмежений доступ до всіх даних вимірів та збережених даних. Це дозволяє проводити аналіз оптимізації роботи машин навіть тоді, коли строк дії ліцензійного використання пакету закінчився. Для аналізу доступно кілька специфічних інструментів.

Важливим елементом Telematics Professional є модуль автоматичної документації, що пропонується для всіх трьох пакетів та може бути інтегрований пізніше. Система формує в автоматичному режимі документи на певні ділянки полів, виконані в межах його фізичних координат. Документи містять дані про траєкторію роботи техніки, параметри роботи агрегатів, а за наявності пристрою виміру урожайності — карту врожайності. Оператору не потрібно слідкувати за діями системи, а після закінчення робіт документ може бути роздрукований чи збережений в форматі ISOXML або shp.

Переваги Claas Telematics

Керівники господарств, підрядних організацій та фермери можуть контролювати роботу техніки і підвищувати коефіцієнт використання техніки. Користувачі отримують можливість негайно реагувати на сприятливі умови роботи, що несподівано виникають або навпаки, швидко діагностувати проблемні моменти. Використовуючи віддалену діагностику і настроювання сповіщень про необхідність сервісних робіт, зводяться до мінімуму простої техніки. А також система сприяє максимально прозорому внутрішньому документообігу компанії та забезпечує ефективну роботу системи внутрішнього контролю виконаних завдань.

Двотижневий безкоштовний доступ до Claas Telematics Professional надається всім клієнтам, чия техніка обладнана системою Telematics.

Системою Claas Telematics базово оснащені трактори Axion 900, Xerion, потужні моделі кормозбиральних комбайнів Jaguar, зернозбиральні комбайни Lexion і Tucano моделей 450, 560, 570, 580.Радимо почитати