Новини

Holaras розробив потужний силосоукладач Viking

30 Травня 2017 43

Силосоукладач Holaras Viking
Силосоукладач Holaras Viking
holaras.nl

На виставці Grassland & Muck в Великій Британії голландський виробник техніки Holaras презентував свій надпотужний силосоукладач Viking. Про це повідомляє fwi.co.uk.

Нова модель Holaras Viking вагою 2,25 т може  використовуватись з тракторами до 600 к.с. Він створений для роботи з причепами-кормороздавачами у випадку, коли мається силос великої довжини, який значно важче розкидати.

За словами виробника, даний агрегат може укласти цілий причіп силосу всього за два проходи, розкидаючи силосну масу за допомогою роторів, які обертаються з шивдкістю 4000 об/хв., тонким рівним шаром шириною 6 м.

Бічні борти дозволяють працювати з самого краю бурту, а також одночасно з укладачем можна використовувати ущільнювач. Ущільнювач Stego Pro можна наповнити водою, що додасть 5 т до загальної ваги на найбільших моделях.

Ця система може приєднуватися як з передньої, так і з задньої частини трактора. На виставці вона працювала у зчіпці з трактором Claas Axion 950. Для роботи силосоукладача в комплекті з вилковим навантажувачем продуктивність гідросистеми трактора має бути як мінімум 150 л/хв.

Коштує новий Viking £21,500.Радимо почитати