Новини

«Лозівські машини» презентують три новинки на «АГРО-2017»

29 Травня 2017 100

Самоскидний причіп «Лозівських машин» Harvester 01
Самоскидний причіп «Лозівських машин» Harvester 01
lozovamachinery.com

Український виробник «Лозівські машини» розширює спектр техніки «англійською лінійкою» та презентує на виставці «АГРО-2017» три новинки. Серед них — нові борони та трейлери. Про це повідомляє прес-служба компанії.

На виставці «АГРО-2017» компанія «Лозівські машини» презентує нову важку борону «Дукат GOLD» з захватом 8 метрів та дисковий лущильник «Дукат-6» з захватом 6 метрів в комплектації з пружинними та шлейфовими боронами. «Дукат-6» оснащується підшипниковими вузлами Harp Agro Unit, що не потребують обслуговування, та здатний працювати на швидкості до 20 км/год без забивання.

Також на виставці відбудеться перший показ новинки — двовісного самоскидного причепа-трейлера «Albion-26» об’ємом 26,1 м3, що агрегатується з тракторами від 150 к.с.

Причіп призначений для перевезення силосу, коренеплодів та подібних вантажів і є спільною розробкою з найбільшим британським виробником трейлерів — Larrington Trailers. В даний момент «Лозівські машини» здійснили повну підготовку до випуску новинки та запускають причепи у виробництво.

На стенді компанії також буде показаний модернізований посівний комплекс no-till/mini-till «Златник», що може працювати із зерном будь-якого розміру, від маку до квасолі. А також глибокорозпушувачі «Гульден» і «Франк», здатні обробляти ґрунт на глибину до 45 см.

Нагадаємо, що виставка «АГРО-2017» буде проходити у Києві з 7 по 10 липня.Радимо почитати