Новини

Директор Мінського тракторного заводу відреагував на анонс «Амкодор-5300»

29 Травня 2017 108

Трактор Амкодор-5300
Трактор Амкодор-5300
po-mmz.minsk.by

Під час святкування 71-річчя Мінського тракторного заводу, що відбулось 27 травня в Мінську, генеральний директор МТЗ Федір Домотенко дав кілька коментарів про новинку «Амкодор». Домотенко не вважає новинку «Амкодор-5300» конкурентом для своєї продукції. Про це повідомляє naviny.by.

Як стало відомо, перший сільськогосподарський трактор «Амкодор-5300» буде презентовано вже за тиждень на виставці «Белагро». Генеральний директор МТЗ переконаний, що новинка не стане конкурентом для Belarus.

«Це шарнірна конструкція з потужністю 300 к.с., що не має жодного стосунку до Мінського тракторного заводу. Для нас це дуже вигідно, оскільки «Амкодор» займатиме нішу Пітерського тракторного заводу. У нас спільна робоча група з «Амкодором» з цього питання, там наші конструктори працюють,» — повідомив Домотенко.

Стосовно інвестицій в новий завод на рівні 350 млн доларів, то гендиректор МТЗ вважає що за такі кошти повноцінне виробництво не створити. За словами Федора Домотенка, тільки модернізація заводу шестерень і валів, проведена в 2012 році, коштувала МТЗ 800 млн доларів.Радимо почитати