Новини

Schuitemaker презентував спеціалізований причіп-кормороздавач Farmer

27 Травня 2017 109

Спеціалізований причіп-кормороздавач Schuitemaker Farmer ємністю 30 куб. м
Спеціалізований причіп-кормороздавач Schuitemaker Farmer ємністю 30 куб. м
profi.com

Голландська фірма Schuitemaker на виставці Grassland&Muck презентувала свій спеціалізований причіп-кормороздавач Farmer ємністю 30 м3. Про це повідомляє profi.com.

Ключовою відмінністю причепу Farmer від стандартних причепів компанії є наявність підвіски на параболічних ресорах. Крім того, на причепі збоку розміщені дверцята обслуговуючого люку, проте він не має функції автозаповнення для ланцюгового підлогового конвеєра.

Також новий причіп має простий задній відкидний борт замість бітерів чи поперечних конвеєрів. Замість ротора та стандартного підбирача шириною 2 м використовується підбирач шириною 1,80 м, а ротор охоплює всю його ширину. В компанії говорять, що цей фактор грає важливу роль у подачі матеріалу.

Незвичайна конструкція причіпного механізму, задній складний підбирач це одні з відмінних характеристик компанії Schuitemaker, які значно покращують зчеплення з землею. Ще одна перевага цієї установки  те, що матеріал з підбирача подається вертикально за допомогою ротора, а блок з 39 ножів розташований на рівні поясу причепу, і до нього можна дістатися через люк над дишлом. Трикутні прямі леза вивільняються за допомогою одного важеля та можуть бути заточені без затискного пристрою.

Стандартна модель причепа-кормороздавача коштує €55 000, а новий Rapide 58 Farmer дешевший на €5 000-€6 000.Радимо почитати