Новини

Case IH встановив світовий рекорд по збиранню пшениці

27 Травня 2017 156

Зернозбиральний комбайн Case IH 9230 Axial-Flow в роботі
Зернозбиральний комбайн Case IH 9230 Axial-Flow в роботі
flickr.com

Фермер з Нової Зеландії Ерік Ватсон встановив світовий рекорд по кількості зібраної пшениці. На полі своєї ферми розміром 490 га, яка знаходиться поблизу Ешбертону, за допомогою комбайна Case IH 9230 Axial-Flow фермер зібрав урожай 16,791 т/га.

Про це повідомляється на офіційному сайті компанії Case IH.

Попередній рекорд, який поставив 2 роки тому фермер з Великобританії, становив 16,519 т/га. В середньому, у Новій Зеландії урожай пшениці з гектару становить близько 12 т.

Пшеницю було посіяно в середині квітня 2016 року, а зібрано у лютому цього року. Ерік у своєму господарстві застосовує метод мінімального обробітку та намагається скоротити кількість проходів та ущільнення ґрунту.

«Я дуже пишаюся і дещо здивований від того, що зміг встановити новий рекорд. Для збирання рекордного урожаю пшениці я використовував однороторний комбайн Case IH 9230 Axial-Flow з гусеницями замість передніх коліс, який дозволив забезпечити високу якість зерна», — говорить Ерік Ватсон. 

Висів рекордного урожаю пшениці виконувався сівалкою в агрегатуванні з трактором Case IH 450 Quadtrac. Ерік Ватсон повідомив, що є давнім прихильником гусеничної системи Quadtrac і завдячує високими урожаями саме чотиригусеничній схемі через менше ущільнення ґрунту.Радимо почитати