Новини

В Дніпрі готується до випуску сільськогосподарський робот AgroSmart L

24 Травня 2017 125

Робот AgroSmart L
Робот AgroSmart L
aggeek.net

Команда розробників із Дніпропетровського аграрно-економічного університету спроектувала дослідний зразок та збирає кошти для виробництва унікального сільськогосподарського робота AgroSmart L для нульового землеробства. Про це повідомляє ukrinform.ua. 

За словами розробників проекту, AgroSmart L збільшить урожайність зернових культур на 15%, а плодово-ягідних на 50-80%, оскільки дозволяє обробляти поле за мостовою схемою без ущільнення ґрунту.

Роботизована платформа, подібна до мостового крану, з корисним навантаженням до 50 тонн може рухатись вздовж поля за визначеною траєкторією за допомогою універсальних безпілотних транспортних модулів. Ці модулі можуть як рухати платформу, так і підвозити насіння чи добрива та перевозити врожай, зібраний агрегатами, що змонтовані на платформі. 

Для кожного типу операцій платформа буде комплектуватись відповідними агрегатами. Для забезпечення цілодобового режиму роботи, платформа оснащена панелями сонячних батарей. Фермер керуватиме роботою платформи дистанційно.

Повідомляється, що AgroSmart L може працювати на мультикультурних полях з максимум 8 культурами. Зараз вчені створили діючий прототип в масштабі 1:15 та розраховують до 2018 року показати передсерійну модель. Для організації виробництва потрібно 40-70 млн $, з яких 10 млн необхідно на допрацювання прототипів до серійних моделей.Радимо почитати