Новини

Varicut пропонує змінну систему подрібнення для прес-підбирачів Krone Big Pack

24 Травня 2017 63

Система подрібнення VariCut для тюкових прес-підбирачів Krone Big Pack
Система подрібнення VariCut для тюкових прес-підбирачів Krone Big Pack
agrimachinerynews.com

Компанія Varicut запропонувала нову систему подрібнення VariCut для лінійки великих тюкових прес-підбирачів Krone Big Pack. Про це повідомляє agrimachinerynews.com.

VariCut (VC) розроблялася для моделей BiG Pack 1270 та BiG Pack 1290 HDP, вона має 51 ніж, що вставляється в касету і може використовуватися в комбінаціях 51/26/25/12/5 або 0. Стандартна довжина подрібнення складає 22 мм.

Система VC дрібно нарізає солому на полі, завдяки чому потім можна легко розкидати її на підстилку або використовувати в якості корму. Це виключає необхідність додаткового подрібнення, що може бути дорогим та трудомістким.

Роторна фреза тепер має четвертий ряд зубців, що забезпечує плавний потік матеріалу  до камери попереднього пресування VFS та дозволяє збільшити продуктивність. За допомогою кулачкового валу можна налаштувати будь-яку комбінацію ножів.

Інтегрована система обдуву повітрям дозволяє звести до мінімуму накопичення матеріалу навколо ножів. Можливість опустити дно та касети з ножами означає, що проблема закупорювання буде усунена швидко та з мінімальними зусиллями. Касети знімаються за лічені секунди для очищення та обслуговування.Радимо почитати