Новини

Zetor робить акцент на ринки Східної Європи

23 Травня 2017 55

Трактор Zetor Forterra 135s
Трактор Zetor Forterra 135s
zetor.cz

Ковровський електромеханічний завод (КЕМЗ), що займається виготовленням гідравлічних систем та компонентів, буде збирати трактори Zetor для російського ринку. Чеський виробник тракторів постачатиме своєму російському бізнес-партнеру компоненти, а останній буде займатися збиранням машинокомплектів тракторів на своєму заводі в м. Ковров Владимирської області.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Перша партія компонентів для більш ніж 100 тракторів Zetor Forterra 135s з двигунами стандарту Tier IIIa, випуск яких запланованих на цей рік, вже було відправлено до Росії.

Трактор буде називатися Ant-Zetor F4135s, перші машини з'являться на російських полях ближче до кінця цього року. Завод буде здійснювати обслуговування усіх тракторів Ant-Zetor, а в довгостроковій перспективі планується максимальне забезпеченнями власними компонентами.

Вихід на ринок Росії — це продовження стратегії поширення Zetor на нові ринки. Компанія має досвід успішних продажів на ринках Західної Європи та Північної Америки, а протягом останніх кількох місяців чеський виробник вийшов на ринки Ірану, М'янми, Ізраїлю та Замбії. Тривають переговори в інших частинах Азії та Африки.Радимо почитати