Новини

Maschio Gaspardo посилила позиції на ринку ґрунтообробної техніки

23 Травня 2017 78

Трактор Deutz-Fahr з плугом Moro Pietro
Трактор Deutz-Fahr з плугом Moro Pietro
moropietro.it

Компанія Maschio Gaspardo збільшила свою частку в статутному капіталі компанії Moro Pietro Meccanica — виробника ґрунтообробної техніки — до 49%. Крім того, відтепер компанія буде називатись Maschio Aratri Srl. Про це повідомила прес-служба компанії.

Інвестиція в Moro Pietro Meccanica дозволить Maschio Gaspardo зміцнити позиції в сегменті ґрунтообробної техніки. На сьогодні Maschio Gaspardo випускає техніку для обробітку ґрунту, посіву, заготівлі сіна та захисту рослин.

Стратегія компанії передбачає розширення напрямків діяльності для забезпечення всіх потреб сільського господарства в техніці. Бренд Maschio Gaspardo показав зростання продажів з 118 до 324 млн євро за період 2009-2014 років та зараз має 12 закордонних представництв, зокрема і в Україні, та 3 іноземних заводи в Індії, Румунії і Китаї.

Нагадаємо, що Moro Pietro Meccanica була заснована 1958 року сім’єю Моро і стала ключовим гравцем, що спеціалізується на виробництві плугів. Maschio Gaspardo з 2013 року була міноритарним акціонером Moro Pietro Meccanica.

Вся продукція об’єднаної компанії буде доступна на зовнішніх та внутрішньому ринку під брендом Maschio та розповсюджуватиметься через дистриб`юторську мережу Maschio.Радимо почитати