Новини

Claas розробив новий зерновий шнек 7XL

23 Травня 2017 48

Комбайн Claas Lexion 700 з вивантажувальним шнеком 7XL
Комбайн Claas Lexion 700 з вивантажувальним шнеком 7XL
Claas

Компанія Claas анонсувала новий вивантажувальний шнек 7XL, що розроблений спеціально для роботи з жаткою Vario 1230 комбайна Lexion 700. За допомогою системи відстеження руху техніки новий шнек може вивантажувати зерно на відстань 12 метрів. Про це повідомляє прес служба компанії.

Раніше Claas використовувала вивантажувальний шнек 4XL, який було взято за основу при розробці 7XL. Новинка має збільшені розміри і наконечник 2,11 метра довжини, що після розкладання встановлюється під кутом 120 градусів. Керування шнеком відбувається за допомогою мультиджойстика CMOTION. Захисний механізм дає можливість під’єднати наконечник тільки коли він переведений в положення для вивантаження.

Вивантажувальні шнеки 7XL будуть доступні для всіх нових комбайнів Lexion 700 з гусеничним шасі Terra Trac та бункером 13 500 або 11 000 літрів.

Система відстежування руху техніки по полю дозволяє всій техніці рухатись по полю строго в межах визначеної попередньо межі колій. Таким чином, не відбувається ущільнення ґрунту поза межами ділянок колії.

Також компанія Claas пропопонує додаткове обладнання для використання даної системи: жатки Vario 1230 з захватом 12,27 метра, чотириколісні задні осі з приводом від двигуна, систему автоматичного контролю тиску в шинах, систему автоматичного водіння і програмне забезпечення для автоматичного відстеження руху комбайна по колії.Радимо почитати