Новини

Першим власником в Україні трактора Massey Ferguson 7726 став аграрій із Харківщини

19 Травня 2017 105

Трактор Massey Ferguson 7726 у нового власника
Трактор Massey Ferguson 7726 у нового власника
«Цеппелін Україна»

Компанія «Цеппелін Україна» 27 квітня 2017 року офіційно передала першому покупцеві 280-ти сильний трактор Massey Ferguson 7726, оснащений сучасною безступінчастою трансмісією Dyna-VT. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Власником трактора став керівник СТОВ Гаврилюк (с. Велика Комишуваха, Барвінківський р-н, Харківська обл.) — Олександр Гаврилюк.

Господарство займається вирощуванням зернових та технічних культур, зокрема: пшениці, соняшнику, рапсу, кукурудзи, гороху.

«Шукав для свого господарства машину, яка б поєднувала в собі як потужність, так і економічність двигуна. Окрім цього, ключовим моментом було те, щоб трактор мав високу вантажопідйомність навіски та міг стабільно працювати на дуже низьких швидкостях, без втрати потужності на ВВП», — зазначив Олександр Гаврилюк.

Робоча швидкість трактора складає 0,02-35 км/год. Він обладнаний оригінальною безступінчастою трансмісією Dyna-VT, яка дозволяє максимально передати потужність і забезпечує високий ККД при передачі крутного моменту на колеса. Завдяки трансмісії Dyna-VT постійно підтримується задана швидкість при мінімальній витраті палива.

Окрім цього, трактори Massey Ferguson серії 7700 обладнані високопродуктивною гідравлічною системою з триточковою навіскою вантажопідйомністю до 9300 кг, що дозволяє експлуатувати трактор при виконанні важких робіт. Секції гідророзподільників оснащені декомпресійною системою, що значно полегшує підключення і відключення обладнання.

«Обрав для придбання трактора саме компанію «Цеппелін Україна» через її багаторічний досвід, надійність і те, що фахівці компанії, окрім послуг продажу, надають клієнтам повний цикл кваліфікованого сервісного обслуговування техніки» — додає Олександр Гаврилюк.

Нагадаємо, раніше повідомлялось «Цеппелін Україна» продемонструвала Fendt 936 Vario Profi+ в Полтавській області.Радимо почитати