Новини

Vicon представить нову лінійку косарок-плющилок на Grassland&Muck 2017

19 Травня 2017 62

Косарка-плющилка Vicon Extra 732T
Косарка-плющилка Vicon Extra 732T
agrimachinerynews.com

Компанія Vicon презентує нову лінійку косарок-плющилок для сезону 2017 на виставці Grassland&Muck 2017. Серія Extra 700 наразі нараховує дві навісні моделі з робочою шириною 3,2 м та 3,6 м. Про це повідомляє 
agrimachinerynews.com.

Обидві моделі, Extra 732T та 736T мають нову систему підвіски QuattroLink. Така технологія підвіски використовувалася на гоночних автомобілях, QuattroLink використовує чотири важеля підвіски, розташовані на фіксованій балці, на яку навішується ріжучий апарат. Завдяки цьому ріжучий апарат, який розташований по центру, може вільно рухатися по основній рамі, він може швидко та точно реагувати на зміни в рельєфі ґрунту.

QuattroLink дозволяє здійснювати вертикальні рухи на 700 мм та поперечні коливання на 30 градусів, при тому здійснювати постійний тиск на ґрунт під час роботи. Ця нова система була розроблена для більшої стабільності ріжучого апарату на високих швидкостях, а також для рівномірного подрібнення.

Ще однією перевагою підвіски QuattroLink є більший ступінь захисту від ушкоджень, який проходить по всій ширині ріжучого апарату, а також захист є на диску, який розташований найближче до трактора. При зіткненні з будь-якою перешкодою ріжучий апарат відхиляється назад та вгору.

Модель Extra 736T також доступна в специфікації Vario, вона має функцію гідравлічного бічного зміщення на 400 мм, яке створює додаткове перекриття, що дозволяє компенсувати мінливі умови на полі. Також косарки-плющилки серії Extra 700 мають диски з трьома лезами, задній капот з пластинами для розкидання та валкування матеріалу, плющилку зі сталевими пальцями та плющильні пластини з переднім та заднім регулюванням, а також функцію вертикального складання для зручного транспортування.

На виставці буде представлений безупинний прес-підбирач FastBale з фіксованою камерою та обмотувачем, а також новий Extra 687N з нейлоновими пальцями плющилки. Також на виставці буде представлений обмотувач рулонних тюків BW2600, оснащений новою системою обмотування Twin Film.Радимо почитати