Новини

New Holland представить нову лінійку тракторів T5 Utility

18 Травня 2017 60

Трактор New Holland серії T5 Utility з фронтальним тракторним навантажувачем 740TL
Трактор New Holland серії T5 Utility з фронтальним тракторним навантажувачем 740TL
agrimachinerynews.com

Компанія New Holland на виставці Grassland&Muck, яка відбудеться 24-25 травня 2017 року представить нещодавно запущену лінійку тракторів T5 Utility. Про це повідомляє agrimachinerynews.com

Для доповнення лінійки тракторів середньої потужності компанія New Holland додала ще 5 моделей тракторів до серії T5. Нові моделі великою мірою наслідують популярну серію тракторів T5000, вони мають потужність від 75 к.с. до 114 к.с. та оснащені трансмісією 24×24 Dual Command.

Лінійка більших тракторів T5 Tier 4B Electro Command була запущена у 2016 році, вона має три моделі потужністю від 99 к.с. до 117 к.с., трансмісію ElectroCommand Semi PowerShift, модернізований дизайн та опціональну підвіску кабіни та моста.  

Нові трактори серії T5 Utility можуть мати на вибір привід на два колеса або на чотири на всіх моделях Synchro-Shuttle (всі інші моделі мають повний привід), а також можуть мати кілька варіантів трансмісій (Dual Command, Power Shuttle та Creep-Speed) для задоволення потреб кожного клієнта.

Максимальна вантажопідйомність трактора T5 з фронтальним тракторним навантажувачем 740TL становить до 2539 кг, а максимальна висота підйому 3,7 м. Для більшої маневреності також доступне переднє зчеплення з вантажопідйомністю 1670 кг з ВВП 1000 об/хв.

Максимальна вантажопідйомність заднього зчеплення  4400 кг з другим додатковим циліндром. Трьохшвидкісний ВВП з ECO та поступальною швидкістю збільшує число агрегатів, які можна використовувати з трактором, а також зменшує витрати палива.

У компанії також не забули про комфорт оператора. В просторій кабіні VisionView дуже ергономічно розташована панель керування, є кілька сидінь та кондиціонер. Оператор має повну видимість завдяки скляній панелі на даху кабіни, що дуже важливо, особливо при роботі з фронтальним навантажувачем. Передній міст Heavy Duty (клас 1,5) доступний на моделях T5.95, 105 та 115, він забезпечує кращу вантажопідйомність для роботи з навантажувачем.Радимо почитати