Новини

Deutz-Fahr концентрується виключно на тракторах та комбайнах

17 Травня 2017 67

440-сильний трактор Deutz-Fahr 9 серії
440-сильний трактор Deutz-Fahr 9 серії
deutz-fahr.com

Генеральний директор Same Dautz Fahr Group Лодовіко Бассолаті під час виступу на конференції в Лаунінгені, Німеччина, повідомив, що компанія скоротить перелік продукції і акцентує увагу на випуску тракторів та комбайнів. Про це повідомляє profi.com.

За словами Бассолаті, випуск тракторів та комбайнів становить основну частку бізнесу компанії і змінювати пріоритети компанія не буде та дасть своїм дилерам більшу свободу.

«У нас немає ніякого інтересу до інвентарю. Ми повинні спеціалізуватися , щоб мати змогу виконувати свою роботу добре. Існує безліч спеціалізованих компаній, які також роблять хороші речі. Ми хочемо дати нашим дилерам свободу вибору правильних брендів», — коментує позицію компанії Бассолаті.

Для того, щоб підкреслити цю стратегію, компанія недавно закінчила співпрацю з Kverneland, але продовжує пропонувати деякі прес-підбирачі Kuhn під брендом і в фірмових кольорах Deutz-Fahr. Коригування планів розвитку SDF Grup відбулось на фоні послаблення європейського ринку сільгосптехніки, де лише бренд Lamborghini показав зростання на 7%. SDF продемонструвала значний ріст на ринку Туреччини та Китаю і продовжить інвестувати в випуск тракторів потужністю понад 200 к.с. на новому китайському заводі.

Deutz-Fahr поки не має планів розробки роторного зернозбирального комбайна, але говорить, що працює над новим соломотрясом більшої потужності, ніж має поточний флагман серії C9000.Радимо почитати