Новини

Результати демонстрацій Fendt 1050 Vario тепер доступні онлайн

16 Травня 2017 71

Трактор Fendt 1050 Vario
Трактор Fendt 1050 Vario

Latifundist.com і Traktorist.ua спільно з брендом Fendt корпорації AGCO запустили новий проект — карту результатів демонстраційних показів Fendt 1050 Vario на українських полях.

У поточному сезоні на українських полях пройде близько ста демонстрацій нового для України трактора Fendt 1050 Vario, вихідні дані і результати яких будуть заноситися в загальну базу даних і відображатися на карті для того, щоб аграрії могли побачити, як себе показав трактор з різними ґрунтами, агрегатами і кліматичними умовами.

«Наше завдання як виробника надати високоефективну і продуктивну техніку і максимально повну інформацію про неї, а далі клієнт вирішує сам. Саме тому ми зібрали результати всіх демонстрацій в одному місці і дали можливість кожному побачити, чи відповідає трактор потреби господарства. Нехай результати говорять самі за себе», розповів напередодні запуску проекту директор з маркетингу AGCO в Східній Європі Антон Костирко.

Протягом сезону карта буде оновлюватися новими даними від регіону до регіону. Області, де вже пройшли демонстрації відзначаються сірим кольором. Якщо ви захочете дізнатися більше про конкретну демонстрацію — у вас буде можливість зробити запит у дистриб'ютора в цій області.

Карта Fendt 1050 Vario на українських полях

Нагадаємо, що корпорація AGCO разом з дистриб'ютором сільгосптехніки «Цепелін Україна» на початку квітня вперше представили ринку високопотужний і продуктивний трактор Fendt 1000 Vario. Власником першого в Україні «тисячника» стало ПП «Соснова» в Переяслав-Хмельницькому районі Київської області.Радимо почитати