Новини

Vredo на виставці Grassland & Muck представить оновлений підсіювач

16 Травня 2017 40

Підсіювач газонних трав Vredo
Підсіювач газонних трав Vredo
fwi.co.uk

Компанія Vredo оголосила, що на виставці Grassland & Muck цього року буде представлена оновлена лінійка підсіювачів. Про це повідомляє fwi.co.uk.

На нових моделях була модернізована кришка та задня частина насіннєвого бункеру, тепер вони більш вигнуті і забезпечують кращу подачу насіння. Кришки бункеру оснащуватимуться газовими амортизаторами для безпечнішого завантаження.

Також стане доступна опція захисту валу змішувача та просіювання сміття, а коробка передач отримала новий механізм регулювання шпинделя для полегшення калібрування.

На виставці також буде представлена модель для внесення рідких добрив Vredo VT4556. Вона оснащуватиметься більше економічним та потужним двигуном Scania об’ємом 12 л. В компанії стверджують, що цей агрегат потужністю 450 к.с. має на 14% більший крутний момент за на 18% нижчої частоти обертів, ніж попередня модель.

При повному та порожньому резервуарі для суспензій, а також з піднятим сошником для глибокого внесення добрив розподіл ваги на передньому та задньому мостах буде приблизно 50/50. Компанія Vredo також представила сенсорну технологію NIR для системи подачі, завдяки якій аналіз значень натрію, фосфору та калію в розчині можна здійснювати на ходу.Радимо почитати