Новини

Claas будує новий випробувальний центр за €15 млн

16 Травня 2017 52

Проект нового випробувального центру Claas
Проект нового випробувального центру Claas
fginsight.com

Випробувальний центр компанії Claas у місті Гарзевінкель в Німеччині матиме потужності для відтворення різних умов під час збору врожаю для тракторів, зернозбиральних та кормозбиральних комбайнів. Про це повідомляє fginsight.com.

Новий центр зможе моделювати ряд різноманітних кліматичних умов, з якими стикаються фермери під час збору урожаю по всьому світу. Зараз тестування нового обладнання для збирання врожаю необхідно проходити у конкретно визначені терміни, підлаштовуючись під погодні умови.

Зі створенням нового випробувального центру можна буде тестувати обладнання незалежно від сезону. Будівництво планують завершити восени 2018 року, а загальна сума інвестицій у новий центр складе більше €15 млн.

Випробувальний центр буде спеціально обладнаний під зернозбиральні і кормозбиральні комбайни та трактори. Для тестування компонентів трансмісії замість дизельних двигунів будуть використовуватися електроприводи потужністю 300 кВт.

Загальна площа майбутнього центру становить близько 8000 м2, половина цієї площі буде зайнята під лабораторії та випробувальні установки. Поблизу будуть розташовані близько 200 робочих станцій для інженерів-випробувальників та розробників, а також додаткове обладнання, зокрема системи технічного забезпечення.Радимо почитати