Новини

Встановлено новий рекорд швидкості трактора?

16 Травня 2017 75

Радар зафіксував швидкість трактора 150 км/год
Радар зафіксував швидкість трактора 150 км/год
Shutterstock

Французька поліція оштрафувала фермера за перевищення швидкості. Радар зафіксував швидкість трактора в 150 км/год. Про це повідомляє farmer.pl.

Перевищення швидкості було зафіксовано фоторадаром в бельгійському місті Намюр, приблизно за 1 000 км від домівки фермера в Монтаньяку, департамент Еро.

Фермер Ремі Джервейс заперечує виписаний поліцією штраф, посилаючись на те, що його трактор зовсім не новий і фізично не міг розвинути таку швидкість. За словами Джервейса, він знає про новітні трактори, здатні на високі швидкості, але його основному трактору понад 30 років і він ніколи не їздив швидше 30 км/год.

Фермер наполягає на своєму алібі, а адвокат фермера вже зв’язався з поліцією для з’ясування обставин фіксації рекордного штрафу. Фермер припускає, що хтось міг виготовити фальшиві номерні знаки. Нагадаємо, що сучасні номерні знаки Франції для автомобілів та сільськогосподарської техніки виготовляються за єдиним стандартом.

На сьогодні офіційно підтверджений рекорд швидкості становить 130 км/год на Valtra T234 з шестициліндровим турбодизельним двигуном потужністю 247 к.с. та шинами Nokian Hakkapeliitta TRI. Чемпіон світу з ралі Юха Каннкунен встановив рекорд на спеціально підготовленій злітній смузі аеропорту.Радимо почитати