Новини

Krone оснастив кормозбиральні комбайни Big X 700 та 770 двигунами Liebherr V8

15 Травня 2017 57

Кормозбиральний комбайн Krone Big X
Кормозбиральний комбайн Krone Big X
krone-uk.com

Компанія Krone 24-25 травня на виставці Grassland & Muck в Великій Британії представить кормозбиральні комбайни Big X 700 та 770 з двигунами Liebherr V8 та три моделі причепів з подрібнювачем. Про це повідомляє fwi.co.uk.

За словами виробника, нові двигуни мають більший крутний момент на низьких обертах та забезпечать додаткову потужність за жорстких умов.

Компанія повідомила, що застосування ряду зносостійких компонентів на комбайнах лінійки Big X гарантує 1000 годин безперебійної роботи агрегату до першої заміни мастила та фільтру. Кормозбиральні комбайни Krone Big X оснащені системою передачі постійної потужності виробництва Krone, яка змінює швидкість відповідно до навантаження двигуна.

Лінійка причепів RX для заготівлі фуражу також буде присутня на виставці Grassland & Muck. Будуть представлені три моделі: менша RX360, середня RX400 та найбільша RX460. Всі моделі мають сталевий корпус та похилу підлогу. Всі три причепи мають робочу ширину 2 м, а шестирядна роторна фреза з 46 ножами може подрібнювати траву на частки до 37 мм.

На моделях 400 та 460 присутня рухома передня стінка причепу, що відхиляється для збільшення ємності ще на 4 м3. Нові моделі причепів також можуть бути оснащені системою керування, яка вивертає колеса для протидії заносу під час руху на схилах, що захищає причіп від перевертання.Радимо почитати