Новини

Claas оновив прес-підбирачі Variant та Quadrant

11 Травня 2017 56

Прес-підбирач Claas Quadrant 470
Прес-підбирач Claas Quadrant 470
fwi.co.uk

Компанія Claas представить оновлені прес-підбирачі Variant та Quadrant на виставці Grassland & Muck 2017, що відбудеться 24-25 травня. Про це повідомляє fwi.co.uk.

Лінійка прес-підбирачів Claas Variant тепер має чотири моделі: 460RF та 465RF, у яких розмір тюків варіюється від 0,9 м до 1,55 м, а також більші моделі 480RF та 485RF (тюки розміром 1,8 м).

Міцніша пресувальна камера тепер стандартно має відкидне дно, яке за допомогою гідравліки може бути опущене на 30 мм, щоб уникнути застрягання грудок землі.

Завдяки покращеному задньому борту час розвантаження агрегату становить всього 6 секунд. Також нові моделі мають ще одну опцію — додаткове обв'язування для захисту тюків від дощу.

Для своїх тюкових прес-підбирачів Quadrant Claas розробила автоматичну систему регулювання тиску, яка підтримує однакову вагу кожного тюка та контролює навантаження на систему приводу, що дозволяє покращити щільність тюків.

З цією системою з'єднана система контролю вузлозв'язувачів, яка має сенсори для вимірювання натягу на всіх шести вузлозв'язувачах та попередження оператора у випадку, якщо шпагат було пошкоджено або пропущено вузол. Також оновлені моделі мають вентилятор, який обдуває всі шість вузлозв'язувачів зі швидкістю 140 км/год для уникнення потрапляння в них сміття.

Всі моделі мають стандартний підбирач шириною 2,35 м та подвійний роликовий прес для рівномірної подачі матеріалу. Крім того, агрегат може бути додатково обладнаний гідравлічним приводом для підбирача та роликового пресу, що дозволить оператору регулювати швидкість руху в залежності від щільності валка.Радимо почитати