Новини

Mzuri представить оновлені сівалки Pro-Til на Cereals 2017

11 Травня 2017 94

Сівалка Mzuri Pro-Til-3T з опційною системою точного висіву
Сівалка Mzuri Pro-Til-3T з опційною системою точного висіву
Mzuri

Компанія Mzuri представить нову опцію для точного висіву для лінійки сівалок Pro-Til з технологією strip-till на виставці Cereals 2017 в Великій Британії. Цього року виставка відбудеться 14-15 червня. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Нова точна система дозування на сівалках Pro-Til забезпечує точну глибину висіву та відстань між висіяним матеріалом. Також відпадає необхідність попереднього обробітку ґрунту і це дозволяє здійснювати висів безпосередньо по пожнивним решткам, таким чином зберігаючи вологу та природну структуру ґрунту.

Незалежні передні диски подрібнюють пожнивні рештки, що знаходяться на поверхні. Гряділь плуга підготовлює смугу чистого пухкого ґрунту та здійснює смугове внесення добрив для забезпечення кращого живлення рослин. По кожній смузі проходить прикатуюче колесо, який розбиває грудки землі та усуває повітряні кишені.

Насіння вноситься за сошником з новим дизайном та низьким рівнем пошкодження ґрунту, після чого воно ущільнюється другим котком для кращого контакту з ґрунтом.

Кожний висіваючий елемент сівалки Pro-Til має окремий контроль висоти та глибини висіву.

Висіваючі гряділі з гідравлічним приводом чинять постійний тиск вниз, який можна регулювати окремо на кожній гряділі.

Система використовує вакуумне дозування з можливістю регулювання тиску для точного висіву насінин, незалежно від їхнього розміру. Кожен висівна секція має дозувальний диск та пристрій для поштучної подачі насінин, що запобігає утворенню пропусків або двократному внесенню. Висівні секції приводяться в дію електроприводом, який підтримує однакову відстань між насінинами за різної швидкості.

Система подачі насіння постійно заповнює бункери висівного апарату на кожному дозувальному елементі напряму з подвійного 3400-літрового баку (ємність бункера для насіння становить 2040 л, для добрива - 1360 л) для забезпечення безперебійного висіву.

Новий пристрій для точного висіву буде доступний у 2018 році опціонально для нових сівалок Pro-Til, а також для старих моделей.

Він дозволить поєднати в одній універсальній сівалці технологію strip-till, технологію прямого висіву, а тепер ще і точного висіву.Радимо почитати