Новини

УПЕК налагодила співробітництво з дилерами в Албанії

11 Травня 2017 62

Підписаний протокол про наміри з албанськими дилерами
Підписаний протокол про наміри з албанськими дилерами
УПЕК

Група компаній УПЕК встановила партнерські відносини з трьома дилерськими фірмами з Албанії. Серед них — найбільший в країні дилер сільгосптехніки TASE Group. Про це повідомляє прес-служба УПЕК.

Бізнес-місія українських підприємців в Албанії «Україна — Албанія: крок назустріч» тривала з 27 по 30 квітня.

«В рамках заходу були проведені В2В переговори, в результаті яких наша компанія встановила партнерські стосунки з трьома дилерськими фірмами,» — коментує директор з експорту Едуард Чудопалов.

Компанія «Alaska Industriale» зацікавилась підшипниковою продукцією HARP та електродвигунами, генераторами та електронасосами HELZ.  

«Auto-Trak 93» виявила бажання стати дилером на території Албанії для техніки «Лозівських машин».

Найбільший албанський дилер сільгосптехніки та запасних частин, TASE Group, буде представляти українську сільгосптехніку та підшипникову продукцію.

«Ринок Албанії для нас дуже перспективний, оскільки країна має тісні зв’язки з Македонією та Косово. Тому ми маємо змогу налагодити поставки і в ці країни. Таким чином збільшимо нашу присутність на європейському ринку,» — повідомив Едуард Чудопалов.

Директор з екпорту додає, що презентація продукції пройшла успішно і на даному етапі йде підготовка до підписання двосторонніх контрактів і налагодження прямих поставок продукції в Албанію.Радимо почитати