Новини

Horsch оснастив сівалки Maestro системою автоматичного регулювання тиску на ґрунт

10 Травня 2017 115

Сівалка Horsch Maestro, оснащена системою AutoForce
Сівалка Horsch Maestro, оснащена системою AutoForce
terre-net.fr

Компанія Horsch почала оснащувати сівалки Maestro системою AutoForce, що забезпечує постійну глибину висіву насіння і обмежує ущільнення ґрунту через автоматичне регулювання тиску на сошники. Про це повідомляє terre-net.fr.

Оператори зазвичай налаштовують тиск на сошники на максимально можливе значення, але це може призвести до надмірного ущільнення ґрунту на окремих ділянках.

Сівалка для кукурудзи Horsch Maestro має найвище в галузі значення тиску на ґрунт — 300 кг/рядок. За допомогою гідроциліндрів, система AutoForce безперервно змінює тиск на ґрунт. Як повідомляє Horsch, це єдина доступна на ринку система з адаптацією в режимі реального часу.

AutoForce використовує датчики для контролю двох секцій по вісім рядків на 16-рядній сівалці. Окремі гідравлічні важелі забезпечують притискання для кожної секції, змінюючи значення тиску незалежно від іншої секції. Система, яка також може бути виконана в одній секції для невеликих машин, підтримує точне розміщення насіння по глибині на більш високих швидкостях, і пропонує кращий контроль у порівнянні зі стандартною системою, яка забезпечує рівномірний тиск по всіх рядках.

Сівалка Maestro з системою AutoForce може працювати, приймаючи до уваги різноманітність ґрунтів в масштабі поля. Тензодатчик вимірює глибину занурення направляючих коліс. Після вибору цільової величини ваги на направляючих колесах, система автоматично регулює тиск у гідравлічній системі в залежності від типу ґрунтів що зустрічаються в межах поля.

При русі по розпушеному ґрунті тиск зберігається постійним, але коли поле грудкувате або кам’янисте, тиск регулюється автоматично для збереження сталої глибини сівби.

Система AutoForce доступна тільки на нових сівалках Maestro CC і SW.Радимо почитати