Новини

В Британії вперше виконали сівбу безпілотним трактором

10 Травня 2017 68

Дообладнаний HandsFreeHectare Team безпілотний трактор
Дообладнаний HandsFreeHectare Team безпілотний трактор
agrimachinerynews.com

Група розробників The Hands Free Hectare успішно виконала сівбу за допомогою безпілотного трактора на полі Harper Adams University. Про це повідомляє agrimachinerynews.com.

Розробники прагнуть бути першими в світі, хто виконає обробіток землі, сівбу і збирання врожаю за допомогою безпілотної техніки. Команда складається з трьох людей, кожен з яких відповідає за свій напрямок роботи.

Сівбу було виконано за 6 годин. В грудні минулого року розробники тільки почали переобладнувати трактор під автоматичне водіння, а тепер він вдало виконав сівбу ярого ячменю.

Перед цим поле було оброблено гербіцидами за допомогою обприскувача з керуванням по GPS, що теж розроблявся в рамках проекту.

«Трактор здатний переміщатися по полі, використовуючи систему автопілота для безпілотних літальних апаратів. Це дозволяє йому рухатись по заздалегідь визначеному шляху в полі. Він працює виключно за допомогою GPS і карти маршруту, рухаючись між точками. Цифрові маркери GPS, створені з допомогою нашого програмного забезпечення, ми розташували на кінцях маршруту для трактора, щоб перейти до більш просунутої версії алгоритму точка-до-точки. Наші маршрутні точки для посіву також включають команди підйому і опускання сошників,» — говорить Мартін Абель, технічний партнер проекту.

Була використана сівалка Simtech Aitchison, яка призначена для сівби сидератів на виноградниках, але ідеально підходить для сучасних масштабів проекту. Одночасно з сівбою виконувалось внесення рідких добрив.

Кінцевою метою проекту є створення умов для фермера з планування агрономічних заходів та бізнес-рішень, а польові роботи будуть виконуватись тракторами з автопілотом.

Також інженери планують використати в своїй роботі дрон-безпілотник для створення мільтиспектральних фото поля, які будуть використані в заходах із захисту посівів.Радимо почитати