Новини

Трактор Valtra N154 розпочав благодійний тур по Великобританії

9 Травня 2017 103

Трактор Valtra N154
Трактор Valtra N154
profi.com

Трактор Valtra серії Unlimited N відправився у літній тур по сільськогосподарським виставкам та іншим заходам по всій Великобританії. Його місія зібрати якомога більше коштів для Благодійного фонду боротьби з раком грудей. Про це повідомляє profi.com.

155-сильний рожевий трактор N154 розпочав свою п'ятимісячну подорож минулих вихідних на виставці North Somerset Show біля Бристоля, а завершить свій тур в кінці вересня на благодійному заході в Райтон ХІ Таунс, що знаходиться між Шрусбері та Уельським кордоном.

Всього на маршруті буде 23 локації, цей трактор можна буде побачити на таких виставках: Grassland & Muck (24-25 травня), Shropshire (27 травня), Suffolk (31 травня/1 червня), Royal Cornwall (8-10 червня), Royal Highland (22-25 червня), Norfolk (28-29 червня), Great Yorkshire (11-13 липня), Royal Welsh (24-27 липня), та Dorset (2-3 вересня).

«Ми подумали, що з використанням рожевого трактора Valtra Unlimited ми зможемо привернути набагато більше уваги до Фонду боротьби з раком молочної залози та роботи, яку він здійснює по всій країні», — говорить менеджер з реклами та стимулювання збуту компанії Valtra Річард Міллер.

Після цього благодійного туру трактор буде виставлений на аукціон, а вилучені кошти також підуть на благодійність.Радимо почитати