Новини

У Білорусії розробили перший капустозбиральний комбайн

5 Травня 2017 144

Капустозбиральний комбайн білоруського виробництва у роботі
Капустозбиральний комбайн білоруського виробництва у роботі
tehmash.by

У Білорусії спеціалісти лідського підприємства «Техмаш» розробили перший білоруський капустозбиральний комбайн. Про це повідомляє sb.by.

За словами виробника, комбайн може за три хвилини завантажити тонну капусти, причому зразу очищеної від верхнього листя. А за день роботи може зібрати до п'яти гектарів врожаю.

Машина під керуванням одного оператора замінити на плантації відразу кілька десятків людей.

«Випробування дослідного зразка комбайна успішно проведені в Мостовському районі. Ще не налагоджене масове виробництво, але вже є конкретні покупці», — говорить начальник конструкторського відділу підприємства Олег Задорожний.

Він додає, що зараз на випробуваннях ще кілька перспективних агрегатів. Це універсальна машина для посадки перцю і томатів, а також особливо точна сівалка для маленького насіння: моркви, капусти, буряка, та деяких інші культур. Планується також випуск комбайна для збору цибулі.

«Всього можемо запропонувати понад ста видів і модифікацій машин. Ряд з них не мають аналогів на пострадянському просторі. Більше 90 % наших агрегатів експортуються», — зазначає Задорожний.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що «Гомсільмаш» приступив до розробки нового зернозбирального комбайна.Радимо почитати