Новини

Gregoire Besson та Sulky оголосили про співпрацю на ринку Великобританії

5 Травня 2017 136

Розкидач мінеральних добрив Sulky в роботі
Розкидач мінеральних добрив Sulky в роботі
fginsight.com

Виробник обладнання для обробітку ґрунту Gregoire Besson та виробник обладнання для посіву і внесення добрив Sulky Burel провели реструктуризацію своїх підрозділів у Великобританії і зараз працюють в одній команді в Борні, Лінкольншир. Це було зроблено для того, щоб краще обслуговувати своїх клієнтів. 

Про це повідомляє fginsight.com.

Патрік Бессон з Gregoire Besson та Жульєн Бюрел з Sulky Burel домовилися про співпрацю в сфері продажів, маркетингу та обслуговування клієнтів Gregoire Besson, Sulky Burel та Rabe на ринку Великобританії. Це дозволить підвищити продуктивність та зміцнити існуючі відносини між цими двома французькими сімейними компаніями.

Відколи Sulky Burel відкрила новий підрозділ у Великобританії в листопаді 2015 року, ці дві компанії мали кілька спільних функцій. У них була спільна команда з продажів, спільний офіс та склад з запасними частинами в Борні.

Нова угода про співпрацю стане ще ефективнішою, в Борні буде знаходитися головний офіс підрозділів компаній Gregoire Besson, Sulky Burel та Rabe, під керівництвом Айлзи Вокер.

«Співпраця між цими трьома компаніями з багаторічним досвідом дозволить нам ефективно обмінятися навичками роботи та забезпечити високий рівень обслуговування клієнтів. Ми продовжимо інвестиції на підтримку нашого майбутнього зростання», говорить Айлза Вокер.

Вона додає, що офіс та адміністративні будівлі, технічне обслуговування та склад з запасними частинами тепер об'єднані в одну команду. Проте наш спільний регіональний відділ з продажів залишився без змін. Штат торгових представників продовжить працювати у тісному контакті з дилерами Gregoire Besson, Sulky Burel та Rabe по всій Великобританії.Радимо почитати