Новини

У Британії представлять новий телескопічний навантажувач JCB 419S Agri

5 Травня 2017 151

Телескопічний навантажувач JCB 419S Agri
Телескопічний навантажувач JCB 419S Agri
jcb.com

У рамках заходу Grassland&Muck, який відбудеться наступного місяця у Великій Британії представлять новий телескопічний навантажувач JCB 419S Agri. Про це повідомляє agroinfo.com.

Навантажувач 419S Agri, нещодавно був представлений на французькій виставці SIMA-2017 (покликаний змінити поточну версію 418S Agri), оснащений 6-циліндровим двигуном марки Cummins, об'ємом 6,7 літрів. Максимальна потужність двигуна + 5% до 183 к.с. Він відповідає останнім екологічним стандартам, використовуючи при цьому тільки систему SCR з рідиною AdBlue і систему DOC без додаткового фільтра твердих частинок.

Шестиступінчаста коробка передач з сервомеханізмом оснащена механізмом блокування гідротрансформатора на кожній передачі для підйому силосного бурту, і забезпечує максимальну транспортну швидкість до 48 км/год.

Завдяки новій конструкції шасі, подовженій колісній базі і більшим вісям навантажувач 419S Agri пристосований для використання шин більшого діаметра, наприклад, 750/65 R26S, як і флагман 435S Agri. Нові вісі можуть оснащуватися переднім і заднім диференціалами підвищеного тертя, а машини, призначені для роботи в несприятливих умовах можуть оснащуватися самоблокувальним диференціалом.

Фронтальна зчіпка призначена для використання обладнання зі стандартною і збільшеною висотою підйому. Діапазон завантаження поверх бортів становить від 3,48 м до 3,71 м, а повноповоротне перекидаюче навантаження становить майже 6,9 тонн.

Кабіна в новій моделі на 15% більше попередньої версії. Нові контролери дозволяють віддалено регулювати систему подачі мастила, швидкість, при якій включається додаткова підвіска штанги, і інтервали роботи реверсивного вентилятора в моторному відсіку відповідно до умов роботи.

За бажанням можна також встановити вбудований монітор відеокамери дистанційного спостереження. Новий джойстик і багатофункціональна панель гідравлічного управління з важелями мають комутатор човникового типу, керований рухом пальця, і забезпечують пропорційне керування всіма функціями навантажувача.

Також в рамках цього ж заходу JCB також вперше представить новий телескопічний навантажувач Loadall 536-60 Agri Pro. Оснащений 4,8-літровим 145-сильним двигуном EcoMAX, абсолютно новою системою трансмісії DualTech VT. Модель 536-60 на цілу тонну легше аналогічного семитонника Loadall, представленого в минулому році, при цьому її вантажопідйомність становить не менше 3600 кг, а висота підйому 6,2 м.

536-60 має висококласну кабіну, систему управління, і обладнана системою підвіски для штанги Smooth Ride. Разом з цими моделями компанія JCB планує показати в дії новий телескопічний навантажувач TM320S і трактор Fastrac 8000.Радимо почитати