Новини

«Гомсільмаш» приступив до розробки нового зернозбирального комбайна

4 Травня 2017 120

Зернозбиральні комбайни «Гомсільмаш» в роботі
Зернозбиральні комбайни «Гомсільмаш» в роботі
volgogradagrosnab.ru

Науково-технічний центр комбайнобудування ВАТ «Гомсільмаш» приступив до розробки нової моделі зернозбирального комбайна з гібридною схемою обмолоту та сепарації. Про це повідомив завідувач конструкторським відділом по зернозбиральних комбайнах Юрій Поздняков, повідомляє belta.by.

Нова розробка буде використана на КЗС-1218. Схема обмолоту зерна передбачає використання компонентів відразу з двох класичних схем: барабанного і роторного молотильних апаратів.

«Найважливіший ефект, який планується досягти, підвищення продуктивності машини. Фахівцям відомо, що при високій врожайності зерна доцільно застосовувати роторний комбайн, проте його вартість істотно вище. Гібридна схема дозволить врівноважити ці два вектори — продуктивність і витрати», говорить Юрій Поздняков.

Експерт додає, що з огляду на високий експортний потенціал КЗС-1218, це дозволить розширити лінійку машин, пропонованих споживачам. Максимальна ефективність при використанні цієї техніки досягається на збиранні кукурудзи і соняшнику, що, безумовно, буде становити особливий інтерес для країн і регіонів, розташованих на південь від Білорусі.

Тема ширшого використання роторного молотильного апарату буде продовжена і в інший розробці науково-технічного центру — зернозбиральному комбайні КЗС-1119Р. В даний час виготовляється дослідний зразок цієї машини, і вже під час жнив-2017 почнуться її випробування.

У нинішньому році конструктори центру планують приступити до проектування ще однієї машини, призначеної для землеробів південних країн. Йдеться про бавовнозбиральний комбайн МХМ-2, який з часом повинен прийти на зміну ХМП-1,8, який випускається зараз.

У техніки буде покращений технологічний тракт збирання бавовни і підвищена надійність конструкції, зміни в яку були зроблені за результатами експлуатації ХМП-1,8 в країнах Середньої Азії, Росії, Ірані та Камеруні.Радимо почитати