Новини

Smyth розробив чотирьохосьовий зерновий причіп

4 Травня 2017 112

Чотирьохосьовий зерновий причіп Smyth
Чотирьохосьовий зерновий причіп Smyth
fwi.co.uk

Ірландський виробник причепів Smyth розробив перший чотирьохосьовий причіп для перевезення зерна. Про це повідомляє fwi.co.uk.

За основу була взята лінійка компанії Fieldmaster, проте ширина агрегату була зменшена на 130 мм до 2,54 м, а довжина збільшена до 9 м. Ємність зернового причепа становить 35 куб.м.

Всі чотири осі мають гальмівні колодки розміром 420х180 мм та пасивне рульове керування з кожного боку, що дозволяє мінімізувати тертя шин. Їх також можна заблокувати у прямому положенні при виконанні заднього ходу. Агрегат оснащений шинами розміром 600/55 R22.5.

Що стосується детальніших характеристик агрегату, то він має пружинне дишло, задній борт з гідроприводом та гідравлічний домкрат, який забезпечує кращий кліренс.

Два потужні силові циліндри застосовуються для піднімання причепу і розташовані на сталевій рамі розміром 250х150 мм. Причіп також має посилену систему підвіски для роботи з додатковою вагою, а також централізовану систему змащення, яка економить час на обслуговування. В стандартну комплектацію також входять LED-фари.

Вартість зернового причіпу становить €37 000.Радимо почитати