Новини

Понад 63% французьких фермерів хочуть мати швидкісний інтернет на полі

3 Травня 2017 51

Станція корекції сигналу GPS від Claas з підключенням до мобільного інтнернету збільшує точність роботи трактора
Станція корекції сигналу GPS від Claas з підключенням до мобільного інтнернету збільшує точність роботи трактора
kompendium.infotip.de

Згідно опитування, що проводилось з 28 березня по 4 квітня 2017 року, 63% фермерів вважають за потрібне мати швидкісний інтернет на полі або в робочих приміщеннях і сільськогосподарській техніці. Про це повідомляє terre-net.fr.

Сайт terre-net.fr регулярно проводить подібні опитування серед фермерів. З 1634 людей, що взяли участь в опитуванні, 51,7% відповіли, що доступ до швидкого інтернету потрібен усюди, 11,3% вважають що достатньо мати швидкий інтернет в приміщеннях. Решта не вважає за потрібне користуватись інтернетом за межами офісу або дому.

Порівняно з 2014 роком, частка тих, хто не вважає наявність інтернету необхідністю, зменшилась з 56% до 37%. В основному це фермери старші за 45 років.

В Франції, як і в багатьох країнах Європи, мобільні оператори не зацікавлені розвивати якісний зв`язок в сільській місцевості. В 2014 році 11% французів взагалі не мали доступу в інтернет, в 2017 році ситуація оголошена національною проблемою, оскільки досі понад 600 000 людей проживають в районах, не підключених до інтернету. Згідно планів уряду Франції, до середини 2017 року мобільний інтернет 3G повинен бути в усіх районних центрах.

Як відомо, розвиток точного землеробства неможливий без бездротового підключення до мережі.

Нагадаємо, кілька днів тому уряд США заблокував угоду про продаж Precision Planting, дочірньої компанії Monsanto, компанії Deere & Company.Радимо почитати