Новини

Мінюст США відтермінував угоду про продаж Precision Planting

2 Травня 2017 95

Трактор та сівалка John Deere
Трактор та сівалка John Deere
agweb.com

Через протест Міністерства юстиції Сполучених Штатів компанія Monsanto була вимушена відмінити угоду дочірньої фірми Climate Corporation щодо продажу відділу Precision Planting компанії Deere & Company. Про це було оголошено в понеділок, 1 травня, повідомляє agweb.com.

У серпні 2016 Міністерство юстиції подало позов з метою блокування цієї угоди, обумовлюючи це тим, що підписання угоди може спричинити зменшення конкуренції та зростання цін для фермерів, хоча обидві сторони угоди заперечують такий результат.

В матеріалах судової справи Міністерство заявило, що після злиття компанії Deere та Precision Planting будуть мати до 86% всіх продажів технологій точного землеробства на ринку Сполучених Штатів. Вартість угоди була оцінена в приблизно $190 млн.

CEO компанії Climate Corporation Майк Стерн заявив, що компанія буде шукати нового покупця, скоріше за все виробника сільськогосподарського обладнання, і вже веде переговори з кількома третіми сторонами.

За словами Стерна, близько 19 місяців тому компанія Climate Corporation прийняла стратегічне рішення, за яким весь бізнес має бути зосереджений виключно на платформі цифрового сільського господарства і ця стратегія не змінилася.

Існуючі користувачі платформи Climate FieldView, які використовують сервер з безпровідною передачею даних John Deerе, зможуть і надалі її використовувати. Стерн зазначає, що хоча 70% всіх існуючих FieldView встановлені на комбайнах та сівалках John Deere, ця технологія ніколи не була ексклюзивною і такою й залишиться.

Також будуть відтерміновані дві інші угоди щодо купівлі Precision Planting компанією John Deere. Угода про співпрацю у сфері цифрових технологій між John Deere та Climate Corporation буде завершена, так само як і дистриб'юторська угода з Ag Leader.Радимо почитати