Новини

AGCO та FarmFacts розробили конвертер геоданих для систем віддаленого керування

28 Квітня 2017 23

Трактор Massey Ferguson MF 7700 на полі
Трактор Massey Ferguson MF 7700 на полі
amacoint.com

Компанія FarmFacts, що входить до складу BayWa, і AGCO Corporation — провідний світовий виробник і дистриб'ютор сільськогосподарської техніки анонсували випуск  Wayline Converter, що дозволить спільне використання і перегляд географічної інформації від різних виробників за допомогою одного і того ж самого терміналу. Про це повідомляє офіційний сайт «Цеппелін-Україна». 

Конвертер, розроблений компаніями, покращить процес обробки даних при використанні віддаленого керування для техніки різних брендів. 

Одним з перших в галузі, NEXT Farming Wayline Converter, дозволить аграріям швидко переводити такі дані, як лінії руху і межі полів із системи керування одного бренду в систему керування іншого бренду. На етапі запуску можливості конвертера використовуватимуться перш за все для роботи з даними автоматичного керування.

Інтерфейс Wayline Converter Tool

FarmFacts і AGCO разом здійснюють розробку та цієї весни будуть пропонувати на ексклюзивній основі американським клієнтам FarmFacts і AGCO.

В майбутньому його можно буде придбати і у європейських дистриб’юторів. Клієнти зможуть конвертувати геодані із сумісних брендових систем керування для використання в системах автоматичного керування Auto-Guide, Auto-Guide 3000 і VarioGuide компанії AGCO. Нові системи керування дадуть новим клієнтам можливість вибирати між ресиверами Novatel або Trimble.Радимо почитати