Новини

Amazone інвестував €20 млн у будівництво фарбувального комплексу

28 Квітня 2017 40

Вигляд з повітря на завод Amazone Hude-Altmoorhausen в Німеччині
Вигляд з повітря на завод Amazone Hude-Altmoorhausen в Німеччині
amazone.co.uk

Компанія Amazone інвестувала близько €20 млн у фарбувальний комплекс заводу Hude-Altmoorhausen в Німеччині, де випускаються сівалки. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Новий комплекс займатиме площу 8 000 м2 та матиме потужність близько 750 000 м2 покриттів на рік за технологією катодного електрохімічного фарбування. Дана технологія забезпечить якість та стійкість покриття такого самого рівня, як в автомобільній промисловості.

Виробництво має електронне керування та поділене на декілька підрозділів: цех фіксації та транспортування заготовок, цех попередньої обробки та ґрунтування з трьома печами сушіння, цех основного покриття та порошкового напилення.

Всі три цехи з'єднані через підвісний конвеєр довжиною 2,3 км. Фарбування відбувається в повністю автоматичному режимі, а заготовки між етапами переміщуються завдяки секціям конвеєра.

За словами керівництва Amazone, будівництво даного комплексу є найважливішою віхою в історії заводу, з часу його побудови в 2014 році, а витрачена сума є рекордною в історії компанії інвестицією.Радимо почитати