Новини

ХАРП візьме участь у сербській ярмарці International Agricultural Fair

28 Квітня 2017 57

Підшипники HARP AGRO UNIT
Підшипники HARP AGRO UNIT
ХАРП

Харківський підшипниковий завод (ХАРП) візьме учать в найбільшій агропромисловій події Південно-Східної Європи — 84-й ярмарці International Agricultural Fair, що відбудеться з 13 по 19 травня цього року в місті Нови-Сад (Сербія). Про це повідомляє прес-служба УПЕК.

Цього року на ярмарці очікують понад 1500 учасників. ХАРП представить енергоефективні рішення для застосування в дискаторах, сівалках, комбайнах та інших видах вітчизняної та зарубіжної сільськогосподарської техніки.

Відвідувачів виставки чекає демонстрація лінійки кулькових однорядних радіальних підшипників HARP AGRO (так званих «мільйонників»), а також підшипників HARP AGRO з унікальним ущільнювачем підвищеної герметичності X-Shield, що забезпечує ефективну роботу підшипників в запиленому середовищі та жорстких умовах експлуатації сільськогосподарської техніки.

Доповнять асортимент стенду високоміцні та надійні маточинні підшипникові вузли HARP AGRO UNIT. Серед конкурентних переваг яких варто зазначити застосування трьохбар’єрного захисту від всіх видів забруднень: пилу, бруду, вологи, снігу, трави, добрив, каміння та іншого.

Також на стенді будуть показані новинки — лінійка корпусних підшипників Y-типу — аналогів YAR, YET, YEL і лінійка корпусних вузлів на базі цих підшипників, що не потребують обслуговування та мають збільшений строк служби.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що ХАРП вийшов на ринок Литви.Радимо почитати