Новини

Група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» інвестувала в оновлення техніки 100 млн грн

26 Квітня 2017 67

Комбайн Claas Lexion 760
Комбайн Claas Lexion 760
traktorist.ua

Група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» інвестувала близько 100 млн гривень у оновлення власної матеріально-технічної бази та збільшила парк сільськогосподарських машин до початку весняно-польових робіт поточного сезону. Про це повідомляє прес-служба компанії.

З початку року група придбала 30 одиниць техніки світових виробників: John Deere, Case, Horsch, Kuhn, Tecnoma. В перелік закупленої техніки входять трактори, самохідні оприскувачі, посівні комплекси та ґрунтообробна техніка (культиватори, глибокорозпушувачі, дискові борони, тощо).

«Ми ретельно та зважено підходимо до вибору кожної одиниці техніки у нашому парку. Щороку спеціалісти компанії відвідують кращі виставкові платформи як в Україні, так і за кордоном. Традиційно знайомимося з новинками сільськогосподарської техніки та новітніми технологіями на міжнародній виставці AGRITECHNICA в Ганновері. Далі кожну машину, кожен потенційно цікавий для нас агрегат вивчаємо за цілим рядом параметрів і обов’язково тестуємо на полях групи. Це дозволяє вибрати найбільш оптимальний варіант для нашого північного регіону», — коментує  Валерій Ласьков, генеральний директор групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ».

На сьогодні в арсеналі групи вже є трактори John Deere та Case, посівні комплекси Kinze, Great Plains, John Deere, комбайни Claas, John Deere, самохідні та причепні оприскувачі Case Patriot, Lemken Primus, John Deere, Jacto, ґрунтообробна техніка Quivogne Fleo-Fleo, McFarline, Case Ecolo Tiger та Vogel&Noot.

Для довідки: «РОСТОК-ХОЛДИНГ» — вертикально-інтегрована агропромислова група, що спеціалізується на вирощуванні та реалізації зернових культур, а також виробництві та продажу молока. Земельний банк становить близько 60 тис. га. До групи належать 9 тваринницьких ферм, 3 елеваторних комплекси та кілька торгових компаній.Радимо почитати