Новини

Väderstad представить новий коток Double SteelRunner

25 Квітня 2017 50

Новий коток  Väderstad Double SteelRunner
Новий коток Väderstad Double SteelRunner
wnif.co.uk

На виставці Cereals в 2017 році компанія Väderstad представить новий коток Double SteelRunner для лінійки дискових культиваторів Carrier L та XL. Про це повідомляє wnif.co.uk.

Коток Double SteelRunner має можливість регулювання. Він вже став ключовою особливістю культиватора TopDown, а представлення його в лінійці моделей Carrier L та XL стане гарним доповненням до вже існуючих функцій Double SoilRunner та SteelRunner.

Після Double SteelRunner оброблений ґрунт швидше висихає, що дозволяє безперешкодно переходити до виконання інших операцій. Відкрита конструкція котка забезпечує мінімальне нагромадження ґрунту перед агрегатом та не потребує високого тягового зусилля.

Дискові культиватори Carrier L та XL забезпечують більшу маневреність та довговічність, а також мають низькі експлуатаційні витрати за жорстких польових умов. Обидві моделі цієї лінійки мають диски з зубцями, діаметром 51 см та 61 см відповідно. На цих машинах можна регулювати робочий кут атаки диску завдяки маточині Multiset, це дозволяє культиватору нарізати ґрунт по всій робочій ширині та глибині.

Диски в моделях Carrier взаємозамінні, проте також агрегати можна додатково оснастити іншими елементами, наприклад, бороною для різання соломи, CrossCutter Knife та CrossBoar, що робить ці моделі більш універсальними.

На перезволоженому полі чи при неглибокій  культивації транспортні колеса можуть бути опущені для кращої маневреності агрегату. Робоча глибина налаштовується з кабіни.

Транспортна ширина та висота становлять відповідно 3 м та 4 м, що є унікальним для дискового агрегату з робочою шириною більше 8 м.Радимо почитати