Новини

AVR презентує нову картоплесаджалку Ceres 450 на виставці Potato Europe

25 Квітня 2017 72

Картоплесаджалка AVR Ceres 450
Картоплесаджалка AVR Ceres 450
agrimachinerynews.com

Виробник картоплярської техніки AVR вперше презентує картоплесаджалку Ceres 450 на виставці Potato Europe в Еммелорді, що відбудеться з 13 по 14 вересня 2017 року. Про це повідомляє agrimachinerynews.com.

Ceres 450 — це чотирирядна причіпна картоплесаджалка з бункером ємністю до 3500 кг (з міжряддями 75 см) або 4000 кг (4х90 см).
Картоплесаджалка має блочну конструкцію і кожен блок від'єднується. Опорні колеса можуть відхилятись в поперечному напрямку на ±15°. Розумна механічна конструкція гарантує, що вісь обертання завжди залишатиметься у вертикальному положенні, а колеса будуть мати постійний контакт з ґрунтом.

Оператор може використовувати Ceres 450 разом з ґрунтообробним обладнанням. Наприклад, зі спеціально розробленим культиватором для гребеневих посівів AVR GE-Force C, базовим AVR GE-Force та з агрегатами інших брендів.
Завдяки опції Culti Control культиватор GE-Force C завжди працює на стабільно однаковій глибині, що дозволяє оператору не робити повторний прохід. Глибина висадки картоплі визначається під конкретні умови.

Версія машини 4х75 обладнана вузькою високою гребеневою насадкою з закругленими краями або широкою високою. Версія 4х90 обладнана широкою високою гребеневою насадкою з прямими бортами.

Гребенева насадка керується за допомогою гідросистеми з акумулятором тиску, що дозволяє зберігати висоту гребеня. Користувач також може обрати систему контролю за формою гребеня. Ця система використовує два ультразвукові сенсори, які вимірюють кількість ґрунту на насадці. На основі цих даних регулюється тиск на насадку для отримання рівних гребенів.

Перекидний бункер без гребеневої насадки може бути опущений настільки, що причіп з посівною картоплею може бути вивантажений прямо у бункер. Картоплесаджалка формує щільні гребені, залишаючи проміжки між ним розпушеними. Терасування проміжків між гребенями уберігає ґрунт від вимивання під час сильних дощів. До списку додаткового обладнання входить система внесення добрив та засобів захисту.

Контрольна панель картоплесаджалки Ceres 450 розроблена таким самим чином, як і на інших машинах AVR. Вона оснащена 7-дюймовим екраном, завдяки чому можна програмувати мікрофункції, наприклад, одного натискання кнопки досить для того, щоб рядок розпочинався та закінчувався однаково. Джойстик також має ергономічний дизайн.

Якщо трактор можна обладнати системою GPS, то можна контролювати два аспекти: з одного боку вмикати/вимикати канали подачі посівного матеріалу, струшувачі та розпилювачі, а з іншого боку — систему руху рідини.Радимо почитати