Новини

Нова серія тракторів Massey Ferguson 7700 вже в Україні

24 Квітня 2017 171

Трактор Massey Ferguson MF 7700 на польових роботах
Трактор Massey Ferguson MF 7700 на польових роботах
amacoint.com

Компанія «Амако», офіційний дилер корпорації AGCO, відтепер пропонує українським аграріям трактори Massey Ferguson серії 7700 з двигунами від 140 до 260 к.с. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Трактор MF 7722 оснащений двигуном об’ємом 7,4 л потужністю 220 к.с. разом з автоматичною коробкою передач PowerShift Dyna-6 з 24 передачами для руху вперед та назад.

За роботу причіпного обладнання відповідає гідравліка із закритим центром (регульованим потоком) продуктивністю 110 л/хв, три пари гідровиходів з механічним керуванням та задня трьохточкова навіска вантажопідйомністю 9 600 кг.

Трактор виробляється на основному заводі Massey Ferguson у Франції.

Більш потужна модель MF 7724 оснащується двигуном  240 к.с. та, найголовніше, безступеневою коробкою передач Dyna-VT. Тобто, трактор має всі переваги старшої серії 8700. Перш за все режим керування трансмісією DTM, в якому трактор витримує постійну швидкість, а коробка передач при цьому плавно без перемикань тримає двигун в діапазоні оптимальних обертів та навантажень. По-друге, у даної моделі окремі ванни робочої гідравліки та трансмісії, завдяки чому мастило причіпного обладнання ніяк не зможе впливати на ресурс трансмісії.

Окрім цього, трактор 7724 із коробкою передач VT має гідравліку з регульованим потоком продуктивністю 190 л/хв із чотирма гідровиходами, що керуються електрично та можуть бути задіяні в запрограмованій послідовності дій під час розвороту трактора. В базовій комплектації передбачено кольоровий монітор Datatronic, підготовку ISOBUS та радар пробуксовування.

Massey Ferguson MF 7724 також доступний із автоматичною коробкою Dyna-6, яка вже відома аграріям з минулого року та вже працює в Україні. Така комплектація є стандартною для моделі 7724.Радимо почитати