Новини

AgriArgo представив спрощену серію тракторів McCormick X4M

24 Квітня 2017 53

Трактор McCormick X4.35М
Трактор McCormick X4.35М
mccormick.it

Британська компанія AgriArgo, дистриб’ютор тракторів McCormick, представила спрощену серію X4M, сподіваючись наростити частку ринку на фоні загального падіння продажів сільгосптехніки в Європі. Про це повідомляє agrimachinerynews.com. 

В стандартній комплектації новинка оснащена прямою механічною муфтою та коробкою передач 12х12 з максимальною швидкістю 40 км/год, а також ВВП з частотою обертання 540 об/хв. Альтернативна трансмісія має 16х16 передач з швидкістю руху до 30 км/год.
Якщо клієнт бажає використовувати трактор для легких польових робіт або з розкидачами підстилки чи корму, то ВВП можна замінити на двошвидкісний.

Для гарного зчеплення та тривалішого терміну служби трактор має радіальні задні шини 14.9R28, а для повнопривідної версії, базово доступні шини 12.4R36, які дозволять зменшити на кілька сантиметрів загальну ширину агрегату.
Двосекційний гідравлічний насос забезпечує продуктивність 20 л/хв для приводу керма та 47 л/хв — для керування заднім навісним обладнанням масою до 2700 кг та одним або двома золотниковими клапанами.

Однією з причин низької вартості цього трактору є застосування 74-сильного двигуна Perkins 1104D-44 об’ємом 4,4 л, що відповідає стандартам контролю викидів Stage 3/Tier 3. В ньому немає дорогого обладнання для рециркуляції вихлопних газів, застосовано механічне впорскування палива та відсутній турбонаддув, тому ціна двигуна невисока.

На робочому місці оператора теж все виконано дуже просто. Підніжки з кожного боку невеликого пластикового трансмісійного тунелю мають гумове покриття. Сидіння водія пластикове, трактор має мінімум облицювання та електроніки. Це означає, що оператори можуть спокійно мити цей трактор, щоб тримати його в презентабельному вигляді та подовжити термін служби.

Ціна трактора становить  £ 17 950 з приводом на задні колеса та £ 19 950 для повнопривідних модифікацій.Радимо почитати