Новини

Opico презентує 6,3-метровий культиватор для лугових трав

21 Квітня 2017 79

Новий культиватор для лугових трав HE-VA Sward Rejuvenator
Новий культиватор для лугових трав HE-VA Sward Rejuvenator
agrimachinerynews.com

На виставці Grassland & Muck компанія Opico представить 6,3-метровий культиватор з функцією гідравлічного складання He-Va Sward Rejuvenator.

Ця машина розроблена для досіювання полів, але також підходить для пересіювання. В поєднанні з сівалкою Air 16 покращує продуктивність роботи. Про це повідомляє agrimachinerynews.com.

Як і оригінальна 3-метрова модель, новий 6,3-метровий Sward Rejuvenator має раму Shattaboard з ріжучими пластинами, за якими знаходиться два ряди потужних зубців та великий каток Prisma діаметром 600 мм. Ріжучі пластини та зубці розпушують та вирівнюють поверхню ґрунту, а потім ґрунт ущільнюється котком Prisma.

6,3-метрова модель оснащено системою розподілу ваги SAT, завдяки якій забезпечується рівномірне навантаження на всіх трьох рамах. Крім того, цей культиватор має 5 шарнірних вузлів на трьох секціях, які дозволяють чітко дотримуватися рельєфу поля (2 шарнірні вузли на бічних секціях, 2 шарніри в задній частині та один в центральній частині, що з’єднується з тяговим брусом трактора).

Культиватор складається за допомогою гідроприводу до ширини 2,5 м для безпечного транспортування між полями та ділянками.

З встановленою сівалкою Air 16 можна досягти норми висіву 80 кг/га за нормальної робочої швидкості (5-8 км/год). Вентилятор сівалки має гідропривід та працює з усіма типами насіння і нормами висіву: від 1-2 кг/га для насіння конюшини до 80 кг/га для насіння інших трав. Датчик швидкості руху та електронний контроль норми висіву, що знаходяться в кабіні, забезпечують високу точність та універсальність.

Крім того, 16 висівних секцій, які розміщені по всій робочій ширині агрегату, мають чотирикратне перекриття між собою. Це забезпечує якісний розподіл насіння, а також найбільш рівномірне внесення посівного матеріалу серед всіх машин, представлених на ринку.

Культиватор Sward Rejuvenator ідеально підходить для використання на погано оброблених полях, які потребують відновлення. Цей культиватор також можна використовувати для висіву в один прохід на обробленій ділянці, оскільки коток Prisma розбиває брили ґрунту, які утворюються після ріжучих пластин та зубців, тим самим створюючи чудові умови для проростання трави. Його можна використовувати без сівалки для боронування лугу, щоб прибрати сміття та стимулювати проростання трави, а також для вирівнювання кротовин.

Новий 6,3-метровий культиватор Sward Rejuvenator разом з сівалкою Air 16 коштує £38 824 без ПДВ.Радимо почитати